عضویت العربیة English
شنبه، 2 مرداد 1395 (سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل)
امام حسن علیه‌السلام: هر کس احسان‌هاى خود را برشمرد، بخشندگى خود را تباه کرده است. بحارالأنوار، ج 74، ص 417
مسیر جاری : صفحه اصلی/انجمن ها/تازه های خبری/عکس های خبری

عکس های معمر قذافی همراه محافظان خانمش!

عکس های معمر قذافی همراه محافظان خانمش!
چهارشنبه 2 تیر 1389  11:31 ق.ظ

معمر در زبان عربی به معنای مهندس است و معمولا توسط افراد قبل از نام خانوادگی افراد تحصیل کرده در رشته مهندسی عمران و ساختمان بکار میرود ، اینکه ایا نام کوچک پادشاه لیبی معمر است و یا این واژه لقب او است معلوم نیست

ولی آنچه مسلم است پادشاه هشتاد و چند ساله لیبی که مانند هنرپیشه های سینمایی هر روز گریم می کند دارای رفتارهای عجیبی است


مثلا گفته می شود او تا کنون در هیچ یک از دیدارهای رسمی یک لباس را دو بار نپوشیده است ، حال بماند که هر یک از لباسهای ایشان حکایت خاص خود را دارد و یا ایشان در اجلاس چند روز پیش سازمان ملل در نیویورک بجای استفاده از پانزده دقیقه وقت اختصاصی خود یکصد دقیقه سخنرانی نمود که بیش از نود دقیقه آن فحش و ناسزا بود. بطوریکه مترجم وی پس از سی و پنج دقیقه ترجمه همزمان کم آورد و شخص دیگری جایگزین او شد.


بد نیست بدانید سالها است که او جز در کاخ خودش در هیچ عمارت دیگری اقامت نمی کند و هر گاه برای سفرهای خارجی به دعوت روسای کشورهای دیگر به خارج از لیبی سفر میکند چادر و خیمه و خدم و حشم فراوان خود را به همراه می برد .


چند سال پیش در سفر به فرانسه در فضای سبز کاخ الیزه (یا ورسای) خیمه و بارگاه خود را برپا نمود و سوژه مناسبی برای خبرنگاران و مطبوعات شد و شایعات فراوانی را به دنبال داشت در سفر اخیر به نیویورک هم ابتدا در پارک ملی نیویورک چادر زدند که ماموران پلیس به دنبال اعتراض برخی از اهالی مبنی بر امنیتی شدن فضای پارک پلیس هیئت لیبیایی را مجبور به جمع کردن خیمه ها نمود و نهایتا هیئت لیبیایی فضای سبز چند هکتاری منزل یکی از ثروتمندان را در حومه نیویورک به مبلغ گزافی برای چند روز اجاره نمود و آنها چادر پادشاه لیبی را در این ملک برپا نمودند.


آنچه مسلم است پادشاه لیبی در سن هشتاد سالگی بسیار علاقه دارد که سوژه مطبوعات و رسانه ها باشد ولی شاید از همه جالب تر کادر حفاظتی و محافظین وی باشد ، کادر حفاظتی وی که بسیار ورزیده و جوان بوده پس از آزمونهای فراوان و گذراندن دوره های سخت انتخاب شده و بیش از چهارصد نفر می باشند که در شیفت های چهل نفره مسئول حفاظت از جان وی را برعهده دارند و در سفر نیویورک هنگامی که پادشاه لیبی برای خرید سوغاتی به یکی از فروشگاههای شهر نیویورک رفته بود این کاروان چهل نفره (البته به همراه تعداد بیشمار پلیسهای محلی) باعث راه بندان و ایجاد ترافیک در شهر نیویورک شد.


کادر حفاظتی ایشان که بر خلاف دیگر محافظین هیچگاه لباس شخصی (در حال شیفت و محافظت) نمی پوشند همگی از میان دختران مجرد انتخاب شده اند و تا زمانی که در خدمت هستند حق ازدواج ندارند.

 

عکس های معمر قذافی همراه محافظان خانمش!

عکس های معمر قذافی همراه محافظان خانمش!

عکس های معمر قذافی همراه محافظان خانمش!

عکس های معمر قذافی همراه محافظان خانمش!

عکس های معمر قذافی همراه محافظان خانمش!

عکس های معمر قذافی همراه محافظان خانمش!

عکس های معمر قذافی همراه محافظان خانمش!
«آنها اجازه ازدواج ندارند.» این جمله درباره فرقه خاصی نیست. از دخترانی هم گفته نمی شود که بدلیل بیماری بهتر است ازدواج نکنند. این جمله احتمالا فقط درباره دخترانی صادق است که یک جمع 400 نفری را تشکیل داده اند و باید جانشان را بگیرند کف دستشان تا مبادا گزندی به رهبرشان برسد، رهبری که اسمش می گوید معمار است و سازنده اما در این کشور چیزی جز یک امپراتوری مبتنی بر دیکتاتوری بنا نکرده است؛ معمر قذافی.
درباره نیروهای محافظ معمر قذافی زیاد گفته و نوشته شده است، اما هربار که تصاویری از این گروه عجیب منشتر می شودف اطلاعات جدیدی هم به دست می آید که در نوع خود کم نظیر است. این بار گزارش یک روزنامه مصری درباره لباس های این دختران جوان سبب شد اطلاعات جدیدی از این گروه منتشر شود.
مخافظان قذافی در دو گروه فعالیت می کنند: گروه اول مردان هستند و وظیفه شان حراست از گروه دختران سات و گروه دوم دختران مجردند که مانند پروانه دور معمر قذافی می گردند تا نشان دهند رهبرشان از چه لطافت طبعی برخوردار است! در واقع آنچه در برخی از رسانه ها درباره اینکه «گروه محافظ قذافی را فقط این 400 دختر تشکیل می دهند» نوشته می شود با عقل جور در نمی آید و درست نیست، اما به دلیل توجه خبرنگاران به آنها، همیشه این گروه در کانون توجهات قرار دارد.
این دختران در گروه های 40 نفری حراست از جان رهبر لیبی را بر عهده دارند و لحظه ای از او غافل نمی شوند. در گزارش روزنامه مصری به لباس این محافظان هم اشاره شده است: «آنها هیچ وقت مثل محافظان مرد با لباس شخصی ظاهر نمی شوند. همیشه لباس نظامی به تن دارند و این لباس از بهترین پارچه های موجود دوخته شده است. آنها بعد از گذراندن امتحان های سخت انتخاب می شوند و تا وقتی در خدمت قذافی هستند، اجازه ازدواج ندارند.»
لباس این دخترها بیش از 4 هزار دلار ارزش دارد و این، شامل پوتین هم می شود. دوخت این پوتین ها جوری است که پای آنها را به هیچ عنوان اذیت نکند و در یک کلام، زمختی در طراحی و تولید لباس این محافظان جایی ندارد. وقتی یک دختر ساعت کارش تمام می شود باید در حالت آماده باش به سر برد، چرا که قذافی هر لحظه ممکن است دلش برای یک محافظ به خصوص تنگ شود و بخواهد او را ببیند!
وقتی سعد فذافی در تیم پروجای ایتالیا بازی می کرد، یکی ازروزنامه های ایتالیا نوشت: «سعد عاشق یکی از محافظان پدرش شده و قرار است به زودی با او ازدواج کند.» این خبر خیلی زود به گوش پدر رسید و سعد را فراخواند. او نمی توانست تیم را بدون اجازه ترک کند – هرچند گفته شده بود مالک بخشی از سهام باشگاه هم بود – و نتوانست به اذن پدر خودش را برساند به لیبی. همین مساله سبب شد تا مطبوعات به این حاشیه بیشتر دامن زنند و عنوان کنند که عشق سعد به آن دختر – که هرگز نامش فاش نشد – خیلی عمیق است و از ترس پدرش به لیبی نرفته است. دیگر کسی باقی ماجرا را نمی داند اما چنین وصلتی صورت نگرفت و بازیکن دوپینگی پروجا هم مدتی بعد از این تیم جدا شد.
منبع: هفته نامه ایراندخت،

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم

ayeneh

ayeneh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 1991
محل سکونت : تهران
papeli تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها